HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ČO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HĽADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENČINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANÚŠIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpiť hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavateľ: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Nicov život
V nasledovnej sekcii nájdete popis Nicovho života v rôznych etapách hry, respektíve podľa postupu konkrétnych hráčov. Sekciu bude pripravovať Fruitik a Goldenik.

   
  
 

Trochu zabehnutý Nico
Z Nica je už v podstate boháč... Veď ktorý američan (respektívne prisťahovalec ) môže povedať, že má na účte voľne disponibilných 30 litrov... Podľa toho si aj Nico žije... Ohodený v nádhernom saku, bývajúci v super apartmáne na Manhattane... Jeho úlohy sú síce podstatne ťažšie, ale aj odmeny za ne rastú priamo úmerne.. Doprial by som Vám pohľad na Liberty City z vrtuľníku... Je to priam nádhera... Včera som sa akurát zamýšľal nad názorom na brutalitu v hre a nevhodnosťou do 18 rokov. V hre vlastne zabíjate podstatne menej ako v ktorejkoľvek inej hre ( dokonca menej ako v detských plošinovkách ).. V GTA síce nepriateľov zabijete, ale oni za chvíľu ožijú a odkráčajú...nie... nebudú Vás vôbec ohrozovať... jednoducho odkráčajú... čo však môže byť aj podnetom degenerovaných detí zabíjať v štýle GTA pod dojmom, že koho zabijú, aj tak ožije a odkráča... áno, áno... už som ticho... :-)

Ale teraz k podstatným veciam : prvý krát mal Nico možnosť rozhodovania... tak ako som sľuboval, s Goldenikom máme odlišné stratégie a tu sme mali možnosť rozdielnosť vyskúšať.. Zatiaľ to nemá žiadny vplyv, ale uvidíme neskôr. Rozdielnosť zatiaľ spočíva v rozhodovaní, či niekoho zabiť, alebo nechať žiť. Goldenik sa bude vždy rozhodovať radikálne a zabíjať a ja zas nechávam ľudí žiť. Prvá osoba, ktorú som nechal žiť bola Dwayneova frajerka Cherise , ktorá ho podvádzala... Goldenik ju zabil – zatiaľ v hre žiadny rozdiel. Vraj však neskôr, ak ju nezabijete zadá misiu... Neskôr v misii pre komisára Francisa McRearyho som nechal žiť samotný objekt misie – drogového dealera Clarencea, pričom Goldenik ho zabil ale následná misia pre McRearyho bola u nás oboch navlas rovnaká. Uvidíme neskôr, či sa tento rozdiel nejako prejaví. Zatiaľ je jediný rozdiel v rankingu v štatistikách.

   
  

 

 

 
 

 

Naetoo © 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokoľvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.